Typy služieb

Fotokútik predstavuje neobmedzenú zábavu. Odfotiť sa môžete bez rekvizít, ale aj s nimi – na výber máte množstvo vtipných hlášok a doplnkov podľa vlastného výberu. 

Vašich hostí vieme zabaviť na evente aj teambuildingu. Je to skvelá súčasť programu, vďaka ktorej si domov odnesú nezabudnuteľnú pamiatku. Fotografia je obrandovaná, takže je zároveň aj reklamným nosičom vašej značky.

Výtlačok dokážeme spraviť na mieru, presne podľa vašich predstáv – na každú fotografiu vieme umiestniť branding, napríklad názov produktu/služby a logo.

S fotokútikom Momentface máte o zábavu postarané. Nielenže sa vďaka nemu hostia na vašom podujatí zabavia, navyše si domov odnesú aj nezabudnuteľné spomienky.  

Spolu s  fotokútikom Momentface vám vieme dodať aj originálny album, do ktorého si vaši hostia môžu lepiť svoje fotografie a napísať prianie. 

Chceli by ste mať krásne spomienky na Vašu oslavu? V  tom prípade je ideálna voľba fotokútik Momentface. Hostia si odnesú spomienku na Vašu oslavu v  podobe fotografie.  

Fotokútik je zábava, kde sa nekladú hranice kreativity. Keď sa chcete odfotiť bez rekvizít, nech sa páči, avšak pokojne môžete použiť rekvizity podľa vlastného výberu.

Je to vlastne program pre hostí, ktorý ich zamestná, keď by mohli mať pocit, že sa nič nedeje. Takže ak nemáte brutálne nabitý program, je to skvelé riešenie, ako zabaviť svojich hostí.

Spolu s  fotokútikom Momentface vám vieme dodať aj originálny album, do ktorého si vaši hostia môžu lepiť svoje fotografie a napísať prianie. 

Nikto nemá rád nudné podujatia a už vôbec nie organizátor. Popri tom ako sa ľudia zabávajú, odnesú si so sebou vytlačenú fotografiu. Preto Vám odporúčame objednať si fotokútik Momentface a o  zábavu na podujatí sa Vám postaráme. 

Chceli by ste mať krásne spomienky na Vašu oslavu? V  tom prípade je ideálna voľba fotokútik momentface. Hostia si odnesú spomienku na Vašu oslavu v  podobe fotografie.  

360 stupňová kamera

She was trying to insert her opinion where it wasn’t wanted or welcome. He already had a plan and even though.  it wasn’t her decision to make. The question now became whether he would stick to his convictions and go through with his plan knowing she wouldn’t approve.

AKO TO FUNGUJE?

Výtlačok dokážeme spraviť na mieru, presne podľa vašich predstáv 

– na každú fotografiu vieme umiestniť branding, napríklad názov produktu/služby a logo

FOTOPOZADIE

Fotokútik Momentface je atrakcia, ktorú dotvára pozadie. 

Chcete mať fotopozadie s korporátnou identitou prípadne tematicky ladené? Stačí zadať požiadavku a vyrobíme Vám ho na mieru.  

Ponukový list pozadí na stiahnutie.

REKVIZITY

Čo je to za párty bez tých správnych rekvizít? Súčasťou každého balíka fotobúdky sú aj tématické rekvizity, ktoré dodáme podľa témy večierka, vďaka ktorým budú Vaši hostia vyzerať na fotkách úžasne.  

TLAČ

Popri tom ako sa ľudia zabávajú, odnesú si so sebou vytlačenú fotografiu. Rýchla tlač na veľkých eventoch je nesmierne dôležitá. Používame preto kvalitné a rýchle tlačiarne od japonského výrobcu. Vieme Vám teda zaručiť, že sa fotografiám nič nestane ani keď ich chytíte rukami. Výrazné farby budú mať dokonca aj po niekoľkých rokoch. Výtlačok má štandardnú veľkosť 10 × 15 cm, ale ako o to požiadate vopred, vieme pre Vás vytvoriť výtlačky s rozmerom 5 × 15 cm.

Spokojní klienti.

Kontaktujte nás

Adam Šulgan

+421 902 677 379

Marián Dekan

+421 905 659 456

Hlavná forma

© 2022 by Momentface | All Rights Reserved

Cookies